iDive.cz - Váš potápěčský rozcestník

Web pro výměnu informací, pro potápěče a se zaměřením na potápění, freediving

neděle, 15 prosinec 2013 15:50

Narcose trailer oficiálně "venku"

Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Guillaume NeryGuillaume Néry a Julie Gautier oficiálně "vypustili" trailer k novému filmu Narcose, který můžete vidět níže. Oficiální datum premiéry zatím nabyl zveřejněn, ale Julie Gautier přislíbila, že tak brzy učiní.  

 

 

Francouzský freediver a několikanásobný světový rekordman Guillaume Néry zaujal už v předchozím krátkém filmu Julie Gautier Free Fall, který se stal hitem internetu. Guillaume se v něm vrhá do hlubin bahamské Blue Hole a jako basejumper volným pádem klouže do temně modré.

 

Free Fall

 

Nový project Narcose je hotov a už jen čekáme na jeho oficiální premiéru. Jak sám Guillaume Néry napsal na svém profilu na youtube, oficiální datum bude zveřejněno brzy, jakmile tvůrci dostanou odpovědi od pořadatelů mezinárodních filmových festivalů, kam film přihlásili. Pořadatelé chtějí, aby měl film exkluzivní premiéru právě na festivalu, nikoli na internetu v předstihu. 

 

Narcose 

 

Film Narcose vypráví o pocitech Guillauma Néryho, které ho provází na jeho hlubokých ponorech, ilustruje halucinace, se kterými se setkává a obyčejným smrtelníkům přibližuje stav beztíže, lehkosti a hloubkové euforie. 

 

Číst 2141 krát Naposledy změněno neděle, 15 prosinec 2013 16:53

Komentáře