iDive.cz - Váš potápěčský rozcestník

Web pro výměnu informací, pro potápěče a se zaměřením na potápění, freediving

A Á B C Č D E É F G H I Í J K L M N O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž 0-9
| Tisk |

UnderWater Professional Services UWPS

Společnost UWPS - UnderWater Professional Services vznikla na základě dlouholetých zkušeností v oboru potápění, kdy jsme se zapojili nejen do činnosti výuky a výcviku nových studentů. Rozšířili jsme naší nabídku činností o potápěčské práce v otevřených i uzavřených vodách, podporujeme filmové štáby při práci pod hladinou i na hladině, pomáháme záchranným složkám při potápění se speciální potápěčskou technikou a také jsme se zapojili do unikátního projektu Hydronaut

 

POTÁPĚČSKÉ PRÁCE

JSME TÝM PROFESIONÁLNÍCH POTÁPĚČŮ.

Tuto činnost jsme začali dělat od roku 2003. Nejen proto, že nás tato práce baví, ale také proto že jsme se chtěli naučit něco nového a zajímavého. Za 10 let prací jsme nasbírali zkušenosti a dovednoti, které nám umožňují dělat veškeré pracovní činnosti pod vodou. Jsou to například: zahrazování vodních elektráren, kontroly, opravy a výměna česlí, odsávání a těžení sedimentu, pálení (řezání) ocelových konstrukcí, svařování, navádění vrtných souprav, betonování, snace, vrtání a další. Veškeré práce provádíme v do hloubek 60 metrů. Při práci používáme profesionální vybavení: suché obleky, nargily, celoobličejové masky, potápěčské helmy, komunikace a jiné.

Od listopadu 2013 nabízíme kurzy jak správně a bezpečně používat profesionální techniku pro potápěčské práce. Dále nabízíme kompletní servis a generální opravy na potápěčskou techniku Kirby Morgan, Interspiro, OTS.

 UWPS

 

SPORTOVNÍ A REKREAČNÍ POTÁPĚNÍ

 

Potápěčská škola DIVERS DREAM - PRAHA byla založena v roce 2003 kdy jsme úspěšně složili zkoušky na instruktora potápění. Ještě v tomto roce jsme splnili podmínky pro otevření potápěčského centra SSI s číslem #722008. V následujících letech jsme rozšířili naše služby nejen o kurzy rekreační, ale i technické jako je třeba kurz Advanced NITROX. V této činnosti se stále rozšiřujeme, a postupně vám budeme nabízet další vzdělávací kurzy. Po celou tuto dobu, vám nabízíme celkový servis od kurzů, poradentví, servis a prodej potápěčské techniky přes osobní konzultace až po bazény v zimním období.

Logo Divers dream

 

PRÁCE PRO FILM A REKLAMNÍ AGENTURY

MÁME ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K HERCŮM I FILMOVÉMU ŠTÁBU

Již více než 9 let pomáháme filmovým a reklamním produkcím v zajišťování podpory u vodního a podvodního natáčení. Díky našim zkušenostem a technickému zázemí můžeme nabídnout nejen komplexní služby pro filmový štáb, ale také kvalitní a profesionální pomoc hercům při jejich výkonu. Zkušenosti máme s prací v bazénu, ale i na volné vodě.

 

PROJEKT HYDRONAUT

CENTRUM KOSMICKÉHO VÝZKUMU

Toto podvodní obytné zařízení, které vychází z reálného projektu vesmírného institutu NASA je podvodní habitat, který bude potopen do hloubky 30 metrů na Slapské přehradě. Zed se uskuteční týdenní pobyt 3 členné posádky, která bude simulovat odebrání vzorku z asteroidu (projekt plánovaný agenturou NASA v roce 2023). Zařízení má i komerční využití, kdy bude sloužit jako výcvikový prostor pro záchranné složky České Republiky, ale také pro širokou veřejnost. STAŇ SE I TY SPONTZOREM KOSMICKÉHO VÝZKUMU.

Projekt Hydronaut

 

VÝLETY NEJEN ZA POTÁPĚNÍM

CESTUJTE S NÁMI PO CELÉ SVĚTĚ

Pro nadšence cestování a potápění organizujeme výlety po celém světě. Nezaměřujeme se jen na jedno konkrétní místo, ale připravujeme pro vás zajímavá místa, která stojí za procestování. Tradičními místy jsou Egypt, Chorvatsko, tředozemní státy jako je Francie nebo Sardinie a Korsika. Ukážeme vám ale také exotické oblasti jako je Fidži, Maledivy, Austrálie, Filipíny, Norsko a další. Každý výlet organizujeme pro radost a pohodu a bereme si za důležité aby byl klient maximálně spokojen.

 


Mluvíme::
Česky

Charakteristika:
Podvodní foto/video
Autorizovaný servis
Cestovní agentura
Potápečské výlety
Scuba
Rekreační
Technické
Výstroj pro scuba
Výuka kurzů

Výcvikový systém:
IANTD
SSI
Ulice: Československé Armády 13
underwater_professional_services_uwps
Město: Praha 6
PSČ: 160 00
Země: Česká republika
Telefon: +420 732 584 696
www: http://www.uwps.cz
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozice:
Délka: 50.1001095
Šířka: 14.4030358
Zadejte počáteční adresu:


Služby v místě:
Kamenný obchod
Plnění vzduch
Plnění trimixu
Plnění EANx
Technické potápění
Výcvik

Doplňkové služby::
Bezbariérový přístup
Parkoviště pro zákazníky

Platit možno pomocí::
Hotově
Visa Electron
Visa
Mastercard
Maestro
Bankovní převod

Oblast působení::
Evropa
Vytvořil: Divers Dream - Praha | Datum přidání: 2014-02-07 00:00:00 | Poslední změna: 2014-02-07 00:28:03 | Zobrazeno: 4159 krát

Kontakty GeoMap

Komentáře