iDive.cz - Váš potápěčský rozcestník

Web pro výměnu informací, pro potápěče a se zaměřením na potápění, freediving

čtvrtek, 16 květen 2013 12:03

Youdive.eu videa v článcích

Napsal(a)

Protože se snažíme dále rozšiřovat možnosti našeho webu, jako novinku přidáváme možnost vkládat do článků videa z webu www.youdive.eu

pátek, 22 červen 2012 20:55

O nás - iDive.cz

Napsal(a)

iDive.cz - Váš potápěčský rozcestník

 

Server iDive.cz vznikl, aby vyplnil volný prostor v jednoduchém získávání, výměně informací mezi potápěči, získávání kontaktů i potápěčských kamarádů, volný prostor v možnostech dát vědět o své akci, prezentovat sebe nebo svou společnost, své fotografie. Jeho obsah vytvářejí potápěči a potápění je tu hlavním tématem. Nejen scuba, přístrojové potápění, ale i volné potápění, potápění na nádech, neboli freediving. Snažíme se pokrýt všechny okruhy potápění, technické potápění, potápění s rebreathery, jeskynní potápění, kurzy potápění i různé výcvikové systémy. 

Jak využít všechny možnosti při psaní článků?

 

Žádný článek nemusí být pouze prostý text. Systém iDive.cz poskytuje uživatelům, kteří by své články rádi vyšperkovali, několik možností, jak toho docílit. Doufáme, že všechny možnosti mají svůj smysl, i když nejspíš málokdo je využije všechny.

pátek, 22 červen 2012 20:52

Všeobecné smluvní podmínky

Napsal(a)

Všeobecné Smluvní Podmínky (VSP)

 

 

1. Úvodní ustanovení

 

1.1 Portál iDive.cz provozuje občanské sdružení iDive.cz, se sídlem v Radosticích 68, 37312, Borovany, ČR, ič. 01539094 (dále jen Provozovatel). Provozovatel poskytuje uživatelům služby a informace umístěné na serveru www.idive.cz. Smyslem a cílem portálu iDive.cz je poskytnutí prostoru pro nabídku a poptávku, poskytování informací a služeb z oblasti potápění a s tím souvisejících oborů.

 

1.2 Vztah Provozovatele a Uživatele výše uvedených služeb se řídí těmito Všeobecnými smluvními podmínkami (dále jen VSP), které tvoří obecně platný rámec pro využívání služeb portálu iDive.cz, není-li výslovně stanoveno jinak. Používání obsahu portálu iDive.cz upravují Pravidla používání obsahu.

 

neděle, 10 březen 2013 15:42

Návod a pravidla pro používání bazaru iDive.cz

Napsal(a)

Návod a pravidla pro používání bazaru iDive.cz

pátek, 22 červen 2012 20:54

Pravidla používání obsahu

Napsal(a)

Používání obsahu portálu iDive.cz upravují Pravidla používání obsahu. Používáním webu iDive.cz dáváte najevo svůj souhlas s těmito podmínkami. Pokud s těmito pravidly nesouhlasíte, portál iDive.cz nepoužívejte

Pravidla používání obsahu, zproštění odpovědnosti (PPO)

pondělí, 11 březen 2013 13:55

Jak vložit obrázek/ky a vytvořit galerii/e obrázků

Napsal(a)

Jak vložit obrázky do galerie?

Vytvořit vlastní galerii obrázků a vkládání obrázků může provést pouze registrovaný uživatel.

úterý, 22 leden 2013 18:31

Reklama na portálu iDive.cz

Napsal(a)

Portál iDive.cz nabízí účinnou a silnou možnost oslovit nové, nebo i stávající klienty. Registrovaní uživatelé mají možnost bezplatně vkládat své akce, kurzy a zájezdy do kalendáře, mohou si zdarma vytvořit svou prezentaci v kontaktech mezi potápěčskými instruktory, potápěčskými centry, kluby, cestovními agenturami nebo kancelářemi.

pondělí, 11 březen 2013 15:10

Jak vložit článek

Napsal(a)

 

Jak vložit článek?

Na úvod je třeba zmínit, že ne všechny články budou publikované! K tomu, aby byl váš článek publikován, tzn aby byl "vidět" pro všechny návštěvníky stránek, musíte být schváleným autorem. Schválený autor může publikovat a psát články jak na běžícím pásu (dokud mu z toho "nepřeskočí", nezačne psát blbosti a redakce mu nezruší autorizaci). Ale nevěste hlavu, pokud nejste schválený autor! I neschválený autor může napsat článek a ten může být zveřejněn na iDive.cz! Jen ho musí nejprve schválit redakce. Tzn že si v takovém případě váš článek přečteme a pokud je v pořádku (pravopis, fakta, vulgarismy, apod), zveřejníme jej. A pokud budete psát častěji a smysluplně, rádi vám udělíme autorizaci a pak už můžete psát články jak na běžícím pásu (dukud vám z toho "nepřeskočí", nezačnete psát blbosti a redakce vám zruší autorizaci..).

neděle, 27 leden 2013 00:33

Jak vložit událost?

Napsal(a)

Jak vložit událost?

 

Využívejte možnosti upozornit na své události všechny, pro které může být vaše událost zajímavá! Máte poslední volná místa na kurzu OWD? Vypadli vám účastníci zájezdu k moři? Grilujete vola a bojíte se, že to sami celý nesníte? Dejte vědět ostatním!

 

středa, 03 říjen 2012 11:22

Vysvětlivky seznamů - kontakty

Napsal(a)

POTÁPĚČSKÉ CENTRUM

 

3 záložky: základní info, adresa, doplňující info

 

« Začátek  Předchozí   1   2   Další   Konec   »
Strana 1 z 2

Komentáře