iDive.cz - Váš potápěčský rozcestník

Web pro výměnu informací, pro potápěče a se zaměřením na potápění, freediving

Návody a vysvětlivky

Návody a vysvětlivky (7)

čtvrtek, 16 květen 2013 12:03

Youdive.eu videa v článcích

Napsal(a)

Protože se snažíme dále rozšiřovat možnosti našeho webu, jako novinku přidáváme možnost vkládat do článků videa z webu www.youdive.eu

Jak využít všechny možnosti při psaní článků?

 

Žádný článek nemusí být pouze prostý text. Systém iDive.cz poskytuje uživatelům, kteří by své články rádi vyšperkovali, několik možností, jak toho docílit. Doufáme, že všechny možnosti mají svůj smysl, i když nejspíš málokdo je využije všechny.

pondělí, 11 březen 2013 13:55

Jak vložit obrázek/ky a vytvořit galerii/e obrázků

Napsal(a)

Jak vložit obrázky do galerie?

Vytvořit vlastní galerii obrázků a vkládání obrázků může provést pouze registrovaný uživatel.

pondělí, 11 březen 2013 15:10

Jak vložit článek

Napsal(a)

 

Jak vložit článek?

Na úvod je třeba zmínit, že ne všechny články budou publikované! K tomu, aby byl váš článek publikován, tzn aby byl "vidět" pro všechny návštěvníky stránek, musíte být schváleným autorem. Schválený autor může publikovat a psát články jak na běžícím pásu (dokud mu z toho "nepřeskočí", nezačne psát blbosti a redakce mu nezruší autorizaci). Ale nevěste hlavu, pokud nejste schválený autor! I neschválený autor může napsat článek a ten může být zveřejněn na iDive.cz! Jen ho musí nejprve schválit redakce. Tzn že si v takovém případě váš článek přečteme a pokud je v pořádku (pravopis, fakta, vulgarismy, apod), zveřejníme jej. A pokud budete psát častěji a smysluplně, rádi vám udělíme autorizaci a pak už můžete psát články jak na běžícím pásu (dukud vám z toho "nepřeskočí", nezačnete psát blbosti a redakce vám zruší autorizaci..).

neděle, 27 leden 2013 00:33

Jak vložit událost?

Napsal(a)

Jak vložit událost?

 

Využívejte možnosti upozornit na své události všechny, pro které může být vaše událost zajímavá! Máte poslední volná místa na kurzu OWD? Vypadli vám účastníci zájezdu k moři? Grilujete vola a bojíte se, že to sami celý nesníte? Dejte vědět ostatním!

 

středa, 03 říjen 2012 11:22

Vysvětlivky seznamů - kontakty

Napsal(a)

POTÁPĚČSKÉ CENTRUM

 

3 záložky: základní info, adresa, doplňující info

 

pondělí, 28 leden 2013 18:37

Vysvětlivky seznamů - lokality

Napsal(a)

Do lokalit může vkládat každý registrovaný uživatel podle libosti. Vrátili jste se z parádní džungle, kde bylo super potápění, ale chcete varovat před lidožrouty v okolí? Máte na zahradě luxusní jezírko plné barevných rybiček a chcete o tom dát vědět potápěčské veřejnosti? Do toho! Možná vám při vkládání nové lokality přijdou vhod právě tyto vysvětlivky.

 

Komentáře