iDive.cz - Váš potápěčský rozcestník

Web pro výměnu informací, pro potápěče a se zaměřením na potápění, freediving

neděle, 27 leden 2013 00:33

Jak vložit událost?

Jak vložit událost?

 

Využívejte možnosti upozornit na své události všechny, pro které může být vaše událost zajímavá! Máte poslední volná místa na kurzu OWD? Vypadli vám účastníci zájezdu k moři? Grilujete vola a bojíte se, že to sami celý nesníte? Dejte vědět ostatním!

 

 

1) Nejprve je nutné se přihlásit. V levém menu v okně "uživatel" zadejte své uživatelské jméno a heslo a přihlaste se. Pokud nemáte uživatelské jméno, patrně ještě nejste zaregistrovaní. Pro registraci klikněte v levém uživatelském menu na "Vytvořit účet" a postupujte podle instrukcí.

 

2) V levém uživatelském menu jednoduše klikněte na "Vlož událost". Nebo v jakémkoli seznamu událostí na "přidat událost".

 

3) Otevře se vám okno pro vložení a upravování událostí se třemi záložkami. Na záložce "Obecné" vložte do předmětu události její název - ten se bude zobrazovat v kalendáři. Vyberte kategorii a do popisu napište text popisující vaši událost. Čím jednodušší popis, tím účinější! Myslete na to, že v jednoduchosti je krása a méně je někdy více.

Vyberte místo události, kliknutím na: "vyber pozici" otevřete nové okno, kde buď vyberte ze stávajících uložených pozic, nebo zadejte novou pozici kliknutím na"vytvoř pozici". Pokud budete vytvářet novou pozici, doporučujeme použít Google mapu - špendlíkem můžete přesně určit pozici.

Po zadání místa můžete přidat kontakt - napište telefon, email, nebo webovou adresu.

Můžete k události přidat i obrázek. Jednoduše vyberte a nahrajte obrázek. Nenahrávejte obrázky větších rozměrů než 400x300 a o velikosti větší než 500kb.

 

4) Po zadání obecných parametrů události přejděte na záložku "Kalendář" a vyplňte časové parametry události.

 

5) Přejděte na záložku "Podmínky účasti" a pokud chcete, nastavte parametry případné registrace účastníků. 

 

6) Uložte událost v horním pravém rohu.

 

Hotovo. Událost se poté zobrazí v příslušné kategorii.

 

Jak upravit událost?

 

Upravovat můžete pouze vlastní události. 

Otevřete příslušnou událost, kterou chcete upravovat, v pravém horním rohu klikněte na ikonu "upravit" (tužka a papír) a upravte, co je potřeba. Uložte.

 

Číst 1762 krát Naposledy změněno čtvrtek, 04 duben 2013 22:35

Komentáře