iDive.cz - Váš potápěčský rozcestník

Web pro výměnu informací, pro potápěče a se zaměřením na potápění, freediving

Pravidla a obchodní podmínky

Pravidla a obchodní podmínky (4)

pátek, 22 červen 2012 20:52

Všeobecné smluvní podmínky

Napsal(a)

Všeobecné Smluvní Podmínky (VSP)

 

 

1. Úvodní ustanovení

 

1.1 Portál iDive.cz provozuje občanské sdružení iDive.cz, se sídlem v Radosticích 68, 37312, Borovany, ČR, ič. 01539094 (dále jen Provozovatel). Provozovatel poskytuje uživatelům služby a informace umístěné na serveru www.idive.cz. Smyslem a cílem portálu iDive.cz je poskytnutí prostoru pro nabídku a poptávku, poskytování informací a služeb z oblasti potápění a s tím souvisejících oborů.

 

1.2 Vztah Provozovatele a Uživatele výše uvedených služeb se řídí těmito Všeobecnými smluvními podmínkami (dále jen VSP), které tvoří obecně platný rámec pro využívání služeb portálu iDive.cz, není-li výslovně stanoveno jinak. Používání obsahu portálu iDive.cz upravují Pravidla používání obsahu.

 

neděle, 10 březen 2013 15:42

Návod a pravidla pro používání bazaru iDive.cz

Napsal(a)

Návod a pravidla pro používání bazaru iDive.cz

pátek, 22 červen 2012 20:54

Pravidla používání obsahu

Napsal(a)

Používání obsahu portálu iDive.cz upravují Pravidla používání obsahu. Používáním webu iDive.cz dáváte najevo svůj souhlas s těmito podmínkami. Pokud s těmito pravidly nesouhlasíte, portál iDive.cz nepoužívejte

Pravidla používání obsahu, zproštění odpovědnosti (PPO)

úterý, 22 leden 2013 18:31

Reklama na portálu iDive.cz

Napsal(a)

Portál iDive.cz nabízí účinnou a silnou možnost oslovit nové, nebo i stávající klienty. Registrovaní uživatelé mají možnost bezplatně vkládat své akce, kurzy a zájezdy do kalendáře, mohou si zdarma vytvořit svou prezentaci v kontaktech mezi potápěčskými instruktory, potápěčskými centry, kluby, cestovními agenturami nebo kancelářemi.

Komentáře