iDive.cz - Váš potápěčský rozcestník

Web pro výměnu informací, pro potápěče a se zaměřením na potápění, freediving

Reportáže

Reportáže (5)

středa, 21 květen 2014 09:52

MRAMOROVÁ KRÁSA

Napsal(a)

Miltitz, foto: Petr VaverkaMiltitz, většině lidí nic neříkající jméno. Pouhých 8 km vzdálená Míšeň (Meissen), však už myšlenku, díky výrobě porcelánu, evokuje. Dokonce i označení cesty k pozůstatku dolu mine hodně okolo jedoucích aut. Nenápadná cedule směruje návštěvníky pod železniční trať na parkoviště na bývalé výsypce. Pro někoho turistická atrakce s barevně nasvícenými stěnami, pro jiného místo návštěvy koncertů řídce pořádaných smíšeným sborem z Drážďan. Akustika ve vstupní hale je vhodná právě pro vystoupení takového tělesa. Naším zájmem zde ovšem není poslech sborového zpěvu, ale činnost méně prozaická. 

středa, 24 červenec 2013 17:02

Jardines de la Reina - fotoreportáž

Napsal(a)

... a tímto si Vás všechny dovoluji naladit na vlnu přemýšlení o možnosti se někdy přeci jenom vydat do skanzenu jménem Kuba a navštívit přírodní rezervaci Jardines de la Reina, kde se ročně vystřídá pouze 300 až 500 potapěčů.

středa, 08 květen 2013 22:41

Canyon, Dahab - video reportáž

Napsal(a)

Při nedávné návštěvě Dahabu natočil kamarád Dan Kafka velmi pěkné video z lokality Canyon. Ponor byl veden Canyonem dolů i nahoru stylem Full Canyon. Tak tu je...

úterý, 26 březen 2013 22:48

Gulf Fleet No. 31 - video

Napsal(a)

Video z jednoho z nejhezčích hlubokých vraků, které jsou k vidění v okolí Hurghady.

úterý, 26 březen 2013 22:44

Ponor na Shaab El Erg - video

Napsal(a)

Tak takhle taky může vypadat ponor na lokalitě Shaab El Erg - jedné z několika lokalit, kde se dá v Hurghadě narazit na delfíny.

Komentáře