iDive.cz - Váš potápěčský rozcestník

Web pro výměnu informací, pro potápěče a se zaměřením na potápění, freediving

úterý, 17 prosinec 2013 05:09

9. ročník Festival UW Fotografie Brno 2013

Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

uwbrnoV sobotu 14.12.2013 v hotelu RAKOVEC na brněnské přehradě proběhl 9. ročník mezinárodní soutěže podvodních fotografií a filmů, festival UWFOTO BRNO 2013.

Festivalová porota v osvědčeném složení, hodnotila soutěžní práce ve dvou dnech. Vzhledem ke vzrůstající kvalitě soutěžních fotografií a filmů, má odborná porota rozhodování rok od roku těžší.

 

 

Dárkový balík s dobrotami z domácí zabíjačky velmi ocenil vítěz Divácké soutěže Martin Strmiska z Bratislavy. Pochutnal si na akraktivní ceně, kterou věnovalo Řeznictví a uzenářství Pepíček z Brněnska.

 

Programovou novinkou letošního ročníku byl tlumočník a učitel "brněnského hantecu" Honza Hlaváček, který velmi bravurně překládal vyhlašování výsledků z cizího jazyka (češtiny) pro místní hosty z Brna a okolí. V průběhu programu se všichni hosté naučili několik praktických slovních spojení a vět pro rychlou komunikaci a pohyb v brněnských ulících. Krátká vědomostní soutěž "S hantecem do štatlu" zpestřila večer všem.

 

V letošním 9. ročníku soutěžilo celkem 44 autorů s 285 fotografiemi a 7 filmy. Výsledky včetně vítězných fotografií najdete na webu festivalu zde.

 

Číst 1731 krát Naposledy změněno úterý, 17 prosinec 2013 05:19

Související položky (podle značky)

Komentáře